Itheyibhile yovavanyo lombane lwe-FD-G-1 isebenzisa izixhobo ezinamandla aphezulu kwaye ayimelani nokugqwala, nto leyo enceda ekucoceni nasekubulaleni iintsholongwane esibhedlele imihla ngemihla.
Ukuphakama komphezulu wetafile yovavanyo, i-engile yebhodi yangasemva kunye nebhodi yemilenze kunokulungiswa ngeswitshi yonyawo.
Izixhobo zigqityiwe, kwaye kukho iindawo zokubeka amagxa, imitya yamagxa, imitya yesandla, iziphatho, iindawo zokubeka imilenze, kunye nezitya zothuli ezinezihluzo njengesiqhelo.
Isiseko setafile yovavanyo lwe-gynecology sisebenzisa isakhiwo esimile okwe-U, esibonelela ngendawo yokuhamba kweenyawo nemilenze yomsebenzi wemihla ngemihla kagqirha.
Le bhedi yokusebenza yovavanyo lwezonyango lwe-gynecological, ayifanelekanga kuphela kwiimviwo ze-gynecological, kodwa nakwi-urology yamadoda.
1.Umatrasi ongenamthungo
Umatrasi wokulungisa itafile yovavanyo lombane lwabasetyhini usebenzisa itekhnoloji yamva nje yokufutha engenamthungo, ephucula kakhulu intuthuzelo yesigulana.
2.Izinto ezimelana nokugqwala
Zonke izigqubuthelo zetafile yovavanyo lwezifo zabasetyhini zombane zenziwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu, ezikwaziyo ukumelana nokugqwala, ezilula ukuzicoca nokuzibulala iintsholongwane.
3. Utshintsho lweenyawo
Ixhotyiswe ngeswitshi yonyawo, ilawula ngokuguquguquka iintshukumo ezahlukeneyo zetafile yovavanyo lokubeleka.
4.Izixhobo Ezininzi
Ukongeza kwindawo eqhelekileyo yokuphumla emagxeni, imitya yamagxa, izibambo, iindawo zokuphumla emilenzeni, iipedali zemilenze, isitya senkunkuma, isibane sovavanyo lwabasetyhini okanye isitulo sikagqirha nazo ziyafumaneka.
Iiparameters
| ImodeliInto | Itheyibhile yoVavanyo lweZifo zoMzimba zoMbane ze-FD-G-1 |
| Ubude kunye nobubanzi | 1800mm * 550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 950mm / 680mm |
| ITrendelenburg / iReverse Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 60°/10° |
| Inkqubo ye-electro-motor | Jiecang |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi ongenamthungo |
| Izinto eziphambili | I-ABS |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 150 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Si-tandardIzixhobo
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 2 | Ipleyiti Yomlenze | Iseti e-1 |
| 3 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 4 | Phatha | Isibini esi-1 |
| 5 | Utshintsho lweenyawo | Iseti e-1 |