Itafile yokubelekisa esetyenziswa ngeendlela ezahlukeneyo i-FD-G-2 isetyenziswa kakhulu ekubelekeni, ekuhlolweni kwezifo zabasetyhini kunye notyando.
Umzimba, ikholamu kunye nesiseko setafile yokuhambisa umbane zenziwe ngentsimbi engagqwali engama-304, ekwaziyo ukumelana nokugqwala kwaye kulula ukuyicoca.
Iipleyiti zemilenze ziyasuswa, nto leyo enceda ekubuyiseleni ubomi emva kotyando.
Inkqubo yokulawula kabini, kungekuphela nje ngolawulo oluphathwayo olukude, kodwa nangokutshintsha unyawo.
Izixhobo ezipheleleyo, ezisemgangathweni kunye nohlobo lokuxhasa imilenze, iipedali, isitya sothuli esine-filter, kunye nesibane sovavanyo lwezifo zabasetyhini esinganyanzelekanga.
Isiseko esimile okwe-U asigcini nje ngokunceda ukuzinza kwetafile yokusebenza, kodwa sikwabonelela ngesithuba esaneleyo semilenze ukuze ugqirha anciphise ukudinwa.
1.Inkqubo yoLawulo oluBini
Isilawuli sesandla kunye neswitshi yeenyawo zenza ulawulo lwesibini ukuqinisekisa ukhuseleko lomsebenzi kunye nokwenza izikhundla ezahlukeneyo.
2. Ipleyiti Yomlenze Enokukhutshelwa
Ipleyiti yomlenze esuswayo yetafile yokuhambisa ngombane yenza kube lula ukuphumla emva kotyando kwaye inciphise iintlungu emva kotyando
3.304 Intsimbi Engagqwaliyo
Zonke izigqubuthelo zetafile yokusebenza ye-gynecology zenziwe ngentsimbi engagqwaliyo yomgangatho ophezulu engama-304. Ihlala ixesha elide, kulula ukuyicoca kwaye ibulala iintsholongwane.
Isiseko esimile okwe-4.U
Isiseko esimile okwe-U setafile yokubelekisa yabasetyhini asikonyusi nje kuphela indawo yoqhagamshelwano phakathi kwesiseko nomhlaba kwaye siyenza ihlale izinzile, kodwa sikwabonelela ngendawo eyaneleyo yemilenze yomsebenzi wabasebenzi bezonyango ukunciphisa ukudinwa.
5. Izixhobo Ezisetyenziswa Ngamandla
Ukongeza kwindawo eqhelekileyo yokuphumla emagxeni, imitya yamagxa, izibambo, indawo yokuphumla emilenzeni, iipedali zemilenze, isitya senkunkuma, kunye nezibane zovavanyo lwezifo zabasetyhini nazo ziyafumaneka.
Pii-arama:
| ImodeliInto | Itheyibhile yokuhanjiswa kombane ye-FD-G-2 |
| Ubude kunye nobubanzi | 1880mm*600mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 940mm/ 680mm |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 45 °10° |
| Ipleyiti Yesihlalo (Phezulu Nasezantsi) | 20° 9° |
| Ipleyiti Yomlenze Ngaphandle | 90° |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ibhetri | Ewe |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Umatrasi | Umatrasi ongenamthungo |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200kg |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Si-tandardIzixhobo
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 2 | Phatha | Isibini esi-1 |
| 3 | Ipleyiti Yomlenze | Isiqwenga esi-1 |
| 4 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 5 | Isitya seNkunkuma | Isiqwenga esi-1 |
| 6 | I-Clamp yokulungisa | Isibini esi-1 |
| 7 | Isixhobo Sokubethela Idolo | Isibini esi-1 |
| 8 | Iphedali | Isibini esi-1 |
| 9 | Isilawuli kude sesandla | Isiqwenga esi-1 |
| 10 | Utshintsho lweenyawo | Isiqwenga esi-1 |