1.Indawo esezantsi kakhulu
Ubude obuncinci betafile yokusebenza ye-ophthalmology bunokulungiswa bube yi-500mm. Inkqubo yokuqhuba ye-electromagnetic eyaziwayo izinzile, ithembekile kwaye ayinangxolo ngexesha lokusebenza. Yeyona ndlela ilungileyo yotyando lwe-ophthalmology kunye ne-ENT.
2.Ipleyiti yeNtloko esuswayo
Ipleyiti yentloko esuswayo ilawulwa lula ngezixhobo zoomatshini.
Uyilo olugobileyo oluphakathi kwe-headboard cushion luhlangabezana neemfuno ze-ergonomic.
3. Umphezulu obanzi
Ububanzi bomphezulu bungafikelela kwi-550mm, nto leyo evumela umguli ukuba alale kuwo ngokukhululeka ngakumbi
4. Utshintsho lweenyawo oluguquguqukayo
I-engile yepleyiti yangasemva kunye nepleyiti yomlenze ingalungiswa ngokusebenzisa iswitshi yonyawo, nto leyo elula ukuba ugqirha alungise indawo yesigulana ibe yeyona ndawo ifanelekileyo ngexesha lotyando lwe-ophthalmology.
5. Ibhuleki yePetal
Iibhuleki zepedali zoomatshini zikhawuleza, zilula, zikhuselekile kwaye zithembekile.
6. Isitulo sikaGqirha osikhethayo
Isitulo sikagqirha singalungisa iindawo zokubeka iingalo, iindawo zokubeka umva kunye nokuphakama kwesihlalo.
Iiparameters
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokuSebenza yoMbane ye-TDG-2 |
| Ubude kunye nobubanzi | 2080mm * 550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 700mm / 500mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45°/ 90° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 45°/ 20° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu Nasezantsi) | 45°/ 20° |
| Ukutyibilika okuthe tye | 300mm |
| Inkqubo ye-electro-motor | Jiecang |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Izixhobo ezisemgangathweni
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Intonga yokungenisa | Iseti e-1 |
| 2 | Ibhodi Yengalo | Isibini esi-1 |
| 3 | Itreyi Yezixhobo | Iseti e-1 |
| 4 | I-Clamp yokulungisa | Iseti e-1 |
| 5 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 6 | Utshintsho lweenyawo | Iseti e-1 |