Itheyibhile yokusebenza yombane ye-TDY-1 isebenzisa inkqubo yokusebenza ye-electric push rod motor ukuqinisekisa ukuba ikwazi ukugqiba uhlengahlengiso oluhlukeneyo lokuma ngexesha lokusebenza, kubandakanya ukuphakamisa itafile, ukuthambeka phambili nangasemva, ukuthambeka ngasekhohlo nasekunene, ukugoba ipleyiti ngasemva kunye nokuguqula.
Le theyibhile yokusebenza yombane enemisebenzi emininzi ifanelekile kwiindlela ezahlukeneyo zotyando, ezifana notyando lwesisu, utyando lokubelekisa, utyando lwabasetyhini, i-ENT, i-urology, i-anorectal kunye ne-orthopedics, njl.
1.Iyafumaneka kwi-X-ray Scanning
Itafile yePFCC ingasetyenziselwa ukuskena nge-X-ray ngexesha lomsebenzi. Itafile yokusebenza yombane ye-TDY-1 ingaguqulelwa ngaphezulu kwe-300mm, inike indawo efanelekileyo yokujonga ingalo ye-C ngexesha lotyando, kwaye ingasetyenziswa neebhokisi zefilimu ze-X-ray.
2. Inkqubo yoLawulo oluphindwe kabini oluKhethekileyo
Isilawuli sesandla kunye nolawulo lwephaneli oluzikhethelayo lubonelela ngokhuseleko oluphindwe kabini kutyando.
3. Ibhetri Ezakhelwe Ngaphakathi Enokutshajwa
Itafile yokusebenza yombane ye-TDY-1 ixhotyiswe ngebhetri etshajwayo esebenza kakhulu, enokwanelisa iimfuno zemisebenzi engama-50. Kwangaxeshanye, inombane we-AC onika amandla ombane ukuqinisekisa ukhuseleko oluphezulu.
4. Ibhuloho yezintso eyakhelwe ngaphakathi
Ibhulorho ye-lumbar eyakhelwe ngaphakathi, elungele oogqirha ukwenza utyando lwe-bile kunye nezintso
Iiparameters
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokuSebenza yoMbane ye-TDY-1 |
| Ubude kunye nobubanzi | 2070mm*550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 1000mm/ 700mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45°/ 90° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 75°/ 20° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | ≥110mm |
| Ukutyibilika okuthe tye | 300mm |
| I-Flex/Reflex | Umsebenzi odibeneyo |
| Ibhodi ye-X-reyi | Ukhetho |
| Iphaneli yokulawula | Umgangatho |
| Inkqubo ye-electro-motor | Jiecang |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Izixhobo ezisemgangathweni
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Inkxaso yamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Inkxaso Yomlenze | Isibini esi-1 |
| 6 | Inkxaso yeenyawo | Isibini esi-1 |
| 6 | Isibambo seBridge yezintso | Isiqwenga esi-1 |
| 7 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 8 | I-Clamp yokulungisa | Iziqwenga ezi-8 |
| 9 | I-Long Fixing Clamp | Isibini esi-1 |
| 10 | Isilawuli kude sesandla | Isiqwenga esi-1 |
| 11 | Umgca woMbane | Isiqwenga esi-1 |