Itafile yokusebenza ephathwayo ye-TDY-2 inebhedi epheleleyo yentsimbi engagqwaliyo engama-304 kunye nekholamu, kulula ukuyicoca kwaye ilwa nongcoliseko.
Umphezulu wetafile wahlulwe waba ziinxalenye ezi-5: icandelo lentloko, icandelo lomqolo, icandelo leempundu, kunye neenxalenye ezimbini zemilenze ezinokususwa.
Itafile yokusebenza ephathwayo ye-TDY-2 ingaguqulelwa kumgama we-340mm, inika indawo efanelekileyo yokujonga ingalo ye-C ngexesha lotyando, kwaye ingasetyenziswa neebhokisi zefilimu ze-X-ray.
Ibhodi yentloko edibeneyo kabini, ibhodi yemilenze ehlengahlengiswayo ngentwasahlobo yegesi. Sebenzisa ii-casters ezithuleyo zophawu lwaseJamani. Kukwakho nokuseta kwakhona iqhosha elinye, ukugoba iqhosha elinye kunye nemisebenzi yokulwa nokugoba ayinyanzelekanga.
Le theyibhile yokusebenza yombane enemisebenzi emininzi ifanelekile kwiindlela ezahlukeneyo zotyando, ezifana notyando lwesisu, utyando lokubeleka, utyando lwabasetyhini, i-ENT, i-urology, i-anorectal kunye ne-orthopedics, njl.
1.Ipleyiti yentloko edibeneyo kabini
Ipleyiti yentloko edibeneyo kabini yale theyibhile yokusebenza yombane inokuyilungisa ngokukhululekileyo ukuphakama kwebhodi yentloko, ivumela isigulana ukuba sibe ne-engile yentloko ekhululekileyo xa senza imisebenzi kwiindawo ezahlukeneyo.
2. Ipleyiti yomlenze inokuba yi-Electric Control okanye i-Gas Spring Control
Ipleyiti yomlenze ingalawulwa ngespring yegesi okanye ingaphuculwa ibe yi-electric control.
3. Inkqubo yoLawulo oluphindwe kabini ekhethiweyo
Isilawuli sesandla kunye nolawulo lwephaneli oluzikhethelayo lubonelela ngokhuseleko oluphindwe kabini kutyando.
4.Abaphosi abakhulu
Iikhasta zeTENTE zaseJamani ezingenisiweyo, azigugi kwaye azithethi.
5. Ibhetri Ezakhelwe Ngaphakathi Enokutshajwa
Itafile yokusebenza yombane ye-TDY-2 ixhotyiswe ngebhetri etshajwayo esebenza kakhulu, enokwanelisa iimfuno zemisebenzi engama-50. Kwangaxeshanye, inombane we-AC onika amandla ombane ukuqinisekisa ukhuseleko oluphezulu.
6.Ukhetho olungakumbi oluKhethiweyo
Ukuseta kwakhona ngeqhosha elinye, ukujija kakuhle kunye nomsebenzi wokujija obuyela umva.
Pii-arama:
| ImodeliInto | Itheyibhile yokuSebenza yoMbane eSetyenziswayo yeTDY -2 |
| Ubude kunye nobubanzi | 2100mm*550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 1000mm/ 700mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45° 90° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 90°/ 17° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | ≥110mm |
| Ukutyibilika okuthe tye | 345mm |
| I-Flex/Reflex | Umsebenzi odibeneyo |
| Ibhodi ye-X-reyi | Ukhetho |
| Iphaneli yokulawula | Umgangatho |
| Inkqubo ye-electro-motor | Jiecang |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Izixhobo ezisemgangathweni
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Inkxaso yamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Inkxaso Yomlenze | Isibini esi-1 |
| 6 | Inkxaso yeenyawo | Isibini esi-1 |
| 6 | Isibambo seBridge yezintso | Isiqwenga esi-1 |
| 7 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 8 | I-Clamp yokulungisa | Iziqwenga ezi-8 |
| 9 | I-Long Fixing Clamp | Isibini esi-1 |
| 10 | Isilawuli kude sesandla | Isiqwenga esi-1 |
| 11 | Umgca woMbane | Isiqwenga esi-1 |