Zonke izigqubuthelo zenziwe ngentsimbi engagqwaliyo engama-304, kulula ukuzicoca nokuzibulala iintsholongwane.
Izinto zefayibha zokuhambisa ukukhanya okuphezulu zifanelekile ukusetyenziswa kwi-X-ray.
Uyilo lwematrasi olubanzi luvumela izigulane ukuba zilale etafileni yotyando ngokukhululeka ngakumbi.
Itheyibhile yokusebenza ye-TDY-G-1 electro-hydraulic isebenzisa inkqubo yolawulo lwe-hydraulic ephucukileyo, iivalvu ze-electromagnetic ezithembekileyo kunye neempompo zeoyile ezivela eTaiwan, iqinisekisa ukusebenza okuzolileyo nokuzinzileyo.
1.Ui-ltra-lowPisikhundla
Ukuphakama okuphantsi kwale tafile ye-electric-hydraulic OR kunokulungiswa ukuya kwi-520mm, ifanelekile kakhulu kutyando lwengqondo kunye notyando lwamehlo. Ipleyiti yentloko esuswayo ingafanela ukusetyenziswa kwetafile yokusebenza kunye nesakhelo sentloko yokusika.
2. Ipleyiti yentloko edibeneyo kabini
Ipleyiti yentloko enamalungu amabini yale Tafula ye-Electric-hydraulic OR inokuyilungisa ngokukhululekileyo ukuphakama kwebhodi yentloko, ivumela isigulana ukuba sibe ne-engile yentloko ekhululekileyo xa senza utyando kwiindawo ezahlukeneyo.
3.Bi-uilt-kwizintsoBumqolo
Ibhulorho yeKidney eyakhelwe ngaphakathi yenziwe ngezinto zePMMA ezinamandla aphezulu, ikhawuleza ifikelele kwiindawo ezahlukeneyo, kwaye igcina ixesha lokusebenza.
4. Ibhetri Ezakhelwe-ngaphakathi Ezakhelwe-ngaphakathi
Ixhotyiswe ngebhetri etshajwayo esebenza kakhulu, enokwanelisa iimfuno zemisebenzi engama-50. Kwangaxeshanye, inombane we-AC onika amandla ombane ukuqinisekisa ukhuseleko oluphezulu.
5. Iibhuleki zoomatshini
Iibhuleki zepedali zoomatshini ziyakhawuleza, zilula, zikhuselekile, kwaye zithembekile
Pii-aramameter
| Into yoMzekelo | Itafile ye-TDY-G-1 yombane okanye ye-Hydraulic |
| Ubude kunye nobubanzi | 2080mm * 550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 820mm / 520mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45°/ 90° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 80°/ 20° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | 110mm |
| Inkqubo ye-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
SIzixhobo zeTandard
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Inkxaso yamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Inkxaso Yomlenze | Isibini esi-1 |
| 6 | Inkxaso yeenyawo | Isibini esi-1 |
| 7 | Isibambo seBridge yezintso | Isiqwenga esi-1 |
| 8 | I-Long Fixing Clamp | Isibini esi-1 |
| 9 | I-Clamp yokulungisa | Iziqwenga ezi-8 |
| 10 | Isilawuli kude sesandla | Isiqwenga esi-1 |
| 11 | Umgca woMbane | Isiqwenga esi-1 |
| 12 | Iphedali | Isibini esi-1 |