Itheyibhile yokusebenza ye-hydraulic ye-TDY-Y-1electric isebenzisa isakhiwo sothumelo lwe-hydraulic olungeniswe ngombane, esithatha indawo yetekhnoloji yothumelo lwentonga yombane yendabuko.
Ukulungiswa kwendawo kuchaneke ngakumbi, isantya sokuhamba sifana ngakumbi kwaye sizinzile, kwaye ukusebenza kuthembekile kwaye kuhlala ixesha elide.
Isiseko esimile njengo-Y siqinisekisa uzinzo kunye nendawo eyaneleyo yemilenze.
Umsebenzi wokuguqula kunye nebhodi yokulala ebonayo, efakwe i-C-arm, inokwenza i-X-ray scanning yomzimba wonke.
Inkqubo yolawulo oluphindwe kabini, ukongeza kulawulo olukude oluphathwa ngesandla, ixhotyiswe ngenkqubo yolawulo olungxamisekileyo lwekholamu. Umsebenzi wokuseta kwakhona onesitshixo esinye ubonelela ngokusebenza kakuhle kukagqirha.
Le theyibhile yokusebenza ehlanganisiweyo ye-electro-hydraulic ifanelekile kwiindlela ezahlukeneyo zotyando, ezifana notyando lwesisu, ukubeleka, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorectal kunye ne-orthopedics, njl.
1.Inkqubo yoLawulo oluBini
Itheyibhile yokusebenza ye-TDY-Y-1 Electric-Hydraulic ineendlela zokulawula ezimbini, enye ilawula ngentambo, enomsebenzi wokuseta kwakhona inqanaba elizenzekelayo lesitshixo esinye. Enye yinkqubo yolawulo lwengxamiseko yekholamu. Iiseti ezimbini zeenkqubo zokusebenza ezizimeleyo ezinomsebenzi ofanayo ziqinisekisa ukuba inkqubo yolawulo lwengxamiseko isakwazi ukusebenza ngokuthembekileyo xa isilawuli sentambo sisilela, ukuqinisekisa ukusetyenziswa ngokukhuselekileyo kwetheyibhile yokusebenza.
2.Iyafumaneka kwi-X-ray Scan
Itafile ephezulu yetafile ye-electric-hydraulic OR ingadlula ii-X-ray, kwaye kufakwe ireyile yesikhokelo phantsi kwetafile ukuhambisa iibhokisi zefilimu ze-X-ray.
3. Iyahambelana ne-C-arm
I-electro-horizontal movement stroke yi-340mm, enika indawo echanekileyo nefanelekileyo yokubeka ingalo ye-C, kwaye inokwenza i-X-ray yomzimba wonke ngaphandle kokushukumisa isigulana.
4. Iibhetri ezinokutshajwa kwakhona
Itafile yokusebenza yotyando ye-TDY-Y-1 Electric-Hydraulic ixhotyiswe ngeebhetri ezinokutshajwa kwakhona ezisebenza kakuhle, ezinokuhlangabezana neemfuno zemisebenzi engaphezulu kwama-50, ukuqinisekisa ukuba isebenza ngaphandle kombane wangaphandle. Ibhetri etshajwayo ayifuni kugcinwa injalo kwaye ingasetyenziswa ixesha elide. Kwangaxeshanye, amandla e-AC angasetyenziselwa ukubonelela ngamandla ombane ukuqinisekisa ukhuseleko oluphezulu.
5.Oiqhosha elingenantoRisetiFukukhululwa
Umsebenzi omtsha wokuseta kwakhona oneqhosha elinye wenza kube lula ukwenza imisebenzi ibe nzima
Iiparameters
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokusebenza yombane ye-TDY-Y-1 |
| Ubude kunye nobubanzi | 1960mm * 500mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 1090mm / 690mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu/Phantsi/Eguquguqukayo) | 60°/ 85°/0° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 85°/ 40° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 18°/ 18° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | 100mm |
| Ukutyibilika okuthe tye | 340mm |
| Isikhundla esingenanto | Iqhosha elinye, eliqhelekileyo |
| I-Flex/Reflex | Umsebenzi odibeneyo |
| Ibhodi ye-X-reyi | Ukhetho |
| Iphaneli yokulawula | ungazikhethela |
| Iqhosha lokumisa ngexesha likaxakeka | Ukhetho |
| Inkqubo ye-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 250 KG/ 300KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
SIzixhobo zeTandard
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Inkxaso yamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Inkxaso Yomlenze | Isibini esi-1 |
| 6 | Ipleyiti yeenyawo | Isibini esi-1 |
| 7 | Isibambo seBridge yezintso | Isiqwenga esi-1 |
| 8 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 9 | I-Clamp yokulungisa | Iziqwenga ezi-8 |
| 10 | Ulawulo LWERIMOTHI | Isiqwenga esi-1 |
| 11 | Umgca woMbane | Isiqwenga esi-1 |
| 12 | Ioyile yeHydraulic | Ibhotile yeoyile e-1 |