Le theyibhile yokusebenza ye-electro-hydraulic yahlulwe yangamacandelo ama-5: icandelo lentloko, icandelo lomqolo, icandelo leempundu, amacandelo amabini emilenze ahlukanisiweyo.
Izinto zefayibha yokudlulisa ukukhanya okuphezulu kunye nokutyibilika okuthe tye okungama-340mm kuqinisekisa ukuba akukho ndawo ingabonakaliyo ngexesha lokuskena kwe-X-ray.
Le theyibhile yokusebenza ye-electro-hydraulic ixhotyiswe ngenkqubo yokulawula ezimbini ukuqinisekisa ukusebenza okungenazingxaki.
Ingaxhotyiswa ngesakhelo sentloko esinezinto ezininzi kunye nesakhelo sokutsala amathambo.
Umsebenzi wokuseta kwakhona iqhosha elinye, unokubuyisela indawo yokuqala ethe tye. Umsebenzi webhodi yomlenze wombane kunye nokujikeleza okungasemva, ugcina ixesha elininzi.
Ifanelekile kwiindlela ezahlukeneyo zotyando, ezifana notyando lwesisu, utyando lokubeleka, utyando lwabasetyhini, i-ENT, i-urology, i-anorectal kunye ne-orthopedics, njl.
1.Umphezulu weTheyibhile ende nebanzi
Ubude bomphezulu wetafile yokusebenza ye-electro-hydraulic bunokufikelela kwi-2180mm, kwaye ububanzi bunokufikelela kwi-550mm, nto leyo efanelekileyo kwiimfuno zamaqela athile akhethekileyo kwaye inokwenza isigulana sikhululeke ngakumbi.
2. Inkqubo yoLawulo oluphindwe kabini
Itheyibhile yokusebenza ye-electro-hydraulic ixhotyiswe ngenkqubo ephambili yokulawula/yokuncedisa isilawuli ezimbini ukuqinisekisa ukusebenza okungenazingxaki
3. Flex & Re-flex & Cwangcisa kwakhona iqhosha elinye
Umsebenzi wokuseta kwakhona ngeqhosha elinye, unokubuyisela indawo yokuqala ethe tye, ukujija kweqhosha elinye kunye nokujija okungasemva
4. Ipleyiti yomlenze ehlengahlengisiweyo yombane ekhethiweyo
Uyilo lwe-plug-in modular lwe-leg plate lunokulungisa i-leg plate ngombane, nto leyo egcina ixesha lokulungisa indawo.
5. Ibhetri Ezakhelwe-ngaphakathi Ezakhelwe-ngaphakathi
Itafile yokusebenza ye-TDY-Y-2 electric-hydraulic ixhotyiswe ngebhetri etshajwayo esebenza kakhulu, enokwanelisa iimfuno zemisebenzi engama-50. Kwangaxeshanye, inombane we-AC obonelela ngamandla ombane ukuqinisekisa ukhuseleko oluphezulu.
Pii-aramameter
| ImodeliInto | Itheyibhile yokusebenza ye-TDY-Y-2 Electro-Hydraulic |
| Ubude kunye nobubanzi | 2170mm*550mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 1100mm/ 690mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu/Phantsi/Iyaguquguquka) | 45°/ 90°/ 40° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 85°/ 40° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | 100mm |
| Ukutyibilika okuthe tye | 350mm |
| Isikhundla esingenanto | Iqhosha elinye, eliqhelekileyo |
| I-Flex/Reflex | Umsebenzi odibeneyo |
| Ibhodi ye-X-reyi | Ukhetho |
| Iphaneli yokulawula | Umgangatho |
| Iqhosha lokumisa ngexesha likaxakeka | Umgangatho |
| Inkqubo ye-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Ubukho boMbane | 1.0 KW |
| Ibhetri | Ewe |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 300 KG/ 350KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Aizixhobo ezongezelelweyo
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Inkxaso yamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Inkxaso Yomlenze | Isibini esi-1 |
| 6 | Isibambo seBridge yezintso | Isiqwenga esi-1 |
| 7 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 8 | I-Clamp yokulungisa | Iziqwenga ezi-8 |
| 9 | I-Long Fixing Clamp | Isibini esi-1 |
| 10 | Ulawulo LWERIMOTHI | Isiqwenga esi-1 |
| 11 | Umgca woMbane | Isiqwenga esi-1 |
| 12 | Ioyile yeHydraulic | Ibhotile yeoyile e-1 |