Itafile yokusebenza ye-TF Hydraulic gynecology, umzimba, ikholamu kunye nesiseko zonke zenziwe ngentsimbi engatyiwayo, zinamandla aphezulu oomatshini, ziyamelana nokugqwala, kwaye zilungele ukucoca kunye nokubulala iintsholongwane.
Le theyibhile yokusebenza kwe-hydraulic gynecology iza ne-standard rest yamagxa, i-shoulder strap, i-handle, i-leg rest kunye ne-pedals, i-dirt basin ene-strainer, kunye ne-optional light yovavanyo lwe-gynecological.
Ukuphakama kwetafile yokusebenza ye-hydraulic gynecology kunokulungiswa ngeepedali, kwaye ukuthambekela kwebhedi kunokulungiswa ngokushukumisa isiphatho.
Xa ibhuleki inyathelwa, isiseko esizinzileyo ezantsi kwebhedi siyathotywa, nto leyo eyandisa indawo yokudibana nomhlaba kwaye iqinisekise uzinzo lwebhedi.
Isetyenziswa kakhulu kwi-gynecology, i-obstetrics, i-urology, kunye notyando lwe-anorectal.
1. Izinto zentsimbi engatyiwayo
Umzimba oyintloko, iireyile ezisecaleni, ikholamu yokuphakamisa kunye nesiseko setafile yokusebenza ye-hydraulic gynecology zenziwe ngentsimbi engagqwaliyo ye-304 ekumgangatho ophezulu, enamandla aphezulu oomatshini, ukumelana nokugqwala kunye nokucoca okulula.
2. Umphezulu weTheyibhile eBanzi
Ububanzi bomphezulu wetafile yokusebenza ye-hydraulic gynecology bunokufikelela kwi-600mm, nto leyo enobuhlobo kakhulu kubantu bohlobo oluthile lomzimba kwaye iphucula intuthuzelo.
3. Izixhobo Ezisetyenziswa Ngamandla
Ukongeza kwindawo eqhelekileyo yokuphumla emagxeni, imitya yamagxa, izibambo, indawo yokuphumla emilenzeni, iipedali zemilenze, isitya senkunkuma, kunye nezibane zovavanyo lwezifo zabasetyhini nazo ziyafumaneka.
4. Unyawo oluZinzileyo oluKhethekileyo
Itheyibhile yokusebenza eyahlukileyo eneenyawo eziqinileyo yonyusa indawo yokudibana nomhlaba kwaye iqinisekisa uzinzo lwe-hydraulic gynecology.
Iiparameters
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokuSebenza kwe-TF Hydraulic Gynecology |
| Ubude kunye nobubanzi | 1800mm * 600mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 900mm / 680mm |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 70°/ 11° |
| I-Voltage | 220V/110V |
| Izihlandlo | 50Hz / 60Hz |
| Umatrasi | Umatrasi ongenamthungo |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 173 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
Si-tandardIzixhobo
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 2 | Phatha | Isibini esi-1 |
| 3 | Ipleyiti Yomlenze | Isiqwenga esi-1 |
| 4 | Umatrasi | Iseti e-1 |
| 5 | Isitya seNkunkuma | Isiqwenga esi-1 |
| 6 | I-Clamp yokulungisa | Isibini esi-1 |
| 7 | Isixhobo Sokubethela Idolo | Isibini esi-1 |
| 8 | Iphedali | Isibini esi-1 |