Itafile yokusebenza yoomatshini ye-TS-1 yenziwe ngentsimbi engagqwaliyo, enamandla aphezulu oomatshini, ukumelana nokugqwala kunye nokucoca okulula.
Lungisa ukuphakama komphezulu webhedi nge-hydraulic drive, kwaye ulungise i-engile yepleyiti yomlenze wangasemva ngezinye izixhobo ezincedisayo.
Isiseko esimile okwe-T setafile yokusebenza ye-hydraulic sizinzile kwaye sinokunika oogqirha abasebenza ixesha elide indawo eyaneleyo yemilenze.
Kukho iindlela ezimbini onokukhetha kuzo ipleyiti yemilenze edibeneyo kunye nepleyiti yemilenze ehlukanisiweyo, efanelekileyo kubantu abaneemfuno ezahlukeneyo zabathengi.
1.Isiseko se-T
Isiseko esimile okwe-T setafile yokusebenza ngesandla asipheleli nje ekubeni nozinzo oluhle kunye nokuhamba okuguquguqukayo, kodwa sikwabonelela oogqirha indawo eyaneleyo yemilenze yokunciphisa ukudinwa ngexesha lomsebenzi wexesha elide.
2.Ibhuloho yezintso eyakhelwe ngaphakathi
Ibhulorho ye-lumbar eyakhelwe ngaphakathi inokuphakama nge-110mm, nto leyo elula koogqirha ukwenza utyando lwezintso.
3. Izixhobo ezahlukeneyo
Izixhobo eziqhelekileyo ziquka inkxaso yamagxa, inkxaso yamagxa, inkxaso yomzimba, isikrini se-anesthesia, kunye nenkxaso yemilenze ukuze kube lula ukwenza imisebenzi eyahlukeneyo.
4. Inkqubo yoKuphakama kweHydraulic
Iqhutywa ngamanzi, kwaye ukuphakama komphezulu wetafile yokusebenza yoomatshini kulungiswa nge-foot pedal. Isebenza kakuhle nangokuzolileyo. Ingasebenza ngokuqhelekileyo nokuba umbane ucinyiwe. Kwiindawo ezinombane ongazinzile, iitafile zokusebenza ze-hydraulic zinokukhethwa.
5.Ipleyiti Yomlenze Edibeneyo okanye Ipleyiti Yomlenze Ehlulwe Ngaphakathi
Kukho uhlobo olulula lwepleyiti yomlenze iyonke, ixabiso lilungile. Kukwakho nepleyiti yomlenze ehlukanisiweyo, enokulungiswa phezulu nasezantsi, kwaye inokwandiswa ngaphandle ukuze kube lula utyando oluhlukeneyo lwemilenze esezantsi.
Pii-aramameter
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokuSebenza yoMatshini ye-TS-1 |
| Ubude kunye nobubanzi | 1980mm*500mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 950mm/ 750mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45°/ 90° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 75°/ 30° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | ≥110mm |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
SIzixhobo zeTandard
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Ukuphumla kwamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Isixhobo Sokubethela Idolo | Isibini esi-1 |
| 6 | I-Clamp yokulungisa | Iseti e-1 |
| 7 | Umatrasi | Iseti e-1 |