Itafile yokusebenza ye-TY ngesandla ifanelekile kutyando lwesifuba nesisu, i-ENT, i-obstetrics kunye ne-gynecology, i-urology kunye ne-orthopedics, njl.
Isakhelo, ikholamu kunye nesiseko zenziwe ngentsimbi engatyiwayo, kulula ukuyicoca kwaye iyakwazi ukumelana nokugqwala.
Itafile yokusebenza yoomatshini iphakanyiswa ize yehliswe ngepompo yeoyile yepedali, esebenza kakuhle kwaye ikhuselekile kwaye ithembekile. Zonke ezinye iintshukumo ziqhutywa ngeegiya zoomatshini.
Le theyibhile yokusebenza ye-hydraulic ifuna ukuba ipleyiti yomlenze igoqwe, isuswe kwaye isuswe, kwaye kulula ukuyilungisa. Isebenzisa isiseko esimile okwe-T.
1.Umsebenzi wokujikeleza
Itafile yokusebenza ngesandla ingajikeleziswa ngama-360°, oogqirha banokulungisa i-engile ngokwendlela abame ngayo ngexesha lotyando, nto leyo eyandisa kakhulu indawo yokusebenza ngexesha lotyando. (Unganyanzelekanga)
2.Tshintshela ngokukhawuleza kwiFlex Position
Itheyibhile yokusebenza ifuna ii-200°ukuvela (ukugoba) kumphezulu wetafile ngaxeshanye ngokusebenzisa isiphatho, esinokusetyenziselwa ukuthatha indawo yomsebenzi webhulorho ye-lumbar.
3. Itafile yetafile enamaleko amabini
I-tabletop ifuna i-tabletop edibeneyo enamaleko amabini, i-X-ray absorption coefficient ephantsi kunye ne-high-definition perspective effect.
4. Izinto zentsimbi engatyiwayo
Isakhelo, isiseko, ikholamu yokuphakamisa, kunye nesakhiwo esiphambili sothumelo zonke zenziwe ngentsimbi engagqwaliyo engama-304, elula ukuyicoca nokuyikhuhla, imelana ne-asidi kunye nokugqwala, ukuqinisekisa ukuba ayisoze igqwale.
5. Uhlengahlengiso lweHydraulic kunye neManual
Ukuphakanyiswa nokuthotywa kwetafile yokusebenza ye-hydraulic kusebenzisa uhlobo lwepompo yeoyile ye-pedal, oluhamba kakuhle kwaye lukhuselekile kwaye luthembekile. Zonke ezinye iintshukumo ziqhutywa yintloko yokudlulisela igiya yoomatshini.
Pii-aramameter
| Into yoMzekelo | Itheyibhile yokusebenza ngesandla yeTY |
| Ubude kunye nobubanzi | 2020mm*500mm |
| Ukuphakama (Ukunyuka Nokwehla) | 1010mm/ 760mm |
| Ipleyiti yeNtloko (Phezulu naPhantsi) | 45°/70° |
| Ipleyiti Engasemva (Phezulu Nasezantsi) | 75°/ 15° |
| Ipleyiti Yomlenze (Phezulu/Ezantsi/Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| ITrendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela kweLateral (ekhohlo nasekunene) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kweBhuloho lezintso | ≥110mm |
| Umatrasi | Umatrasi weMemori |
| Izinto eziphambili | 304 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Umthamo woMthwalo ophezulu | 200 KG |
| Iwaranti | Unyaka o-1 |
SIzixhobo zeTandard
| Hayi. | Igama | Ubungakanani |
| 1 | Isikrini se-Anesthesia | Isiqwenga esi-1 |
| 2 | Inkxaso yomzimba | Isibini esi-1 |
| 3 | Inkxaso Yengalo | Isibini esi-1 |
| 4 | Ukuphumla kwamagxa | Isibini esi-1 |
| 5 | Isixhobo Sokubethela Idolo | Isibini esi-1 |
| 6 | I-Clamp yokulungisa | Iseti e-1 |
| 7 | Umatrasi | Iseti e-1 |